enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kastamonu Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar Kimdir

Kastamonu Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar Kimdir
6 Aralık 2021 07:55 | Son Güncellenme: 6 Aralık 2021 13:08
A+
A-

Kastamonu ve ilçe belediye Başkanları Kimdir

Kastamonu Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar 1975 yılında o zamanlar Taşköprü’ye bağlı Gökçeağaç nahiyesinde ve sonra ilçe olarak Hanönü ismini alan Hanönü ilçesinde doğdu.

İlk ve orta öğrenimini Hanönü’de, liseyi Taşköprü’de bitirdi.

1996 yılında Hanönü Merkez Sağlık Ocağın Tabipliğinde Toplum Sağlığı Teknisyeni olarak göreve başladı.

2002 Yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu.

Türkiye Kamu-Sen,Türk Sağlık-Sen, üyeliği, işyeri temsilciliği ve delagasyon üyeliğinde görev aldı. Türk Kızılayı Hanönü Şubesi kurucu başkanı olarak çalıştı.
30 Mart 2014 Mahalli İdareler seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday olarak başkan seçildi.
Serkan Uçar, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kastamonu Hanönü Belediye Başkanı Serkan Acar’ın Hizmet Vizyonu nedir?

Hanönü İlçemizde; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel İlçemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.

Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Sizlerden aldığımız destekle, “işimiz HİZMET OLACAKTIR“

Makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde İlçe halkının yanında olmaya gayret edeceğiz.

İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle İlçemizii hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız. Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin İlçenin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir kent oluşturmak en büyük hedefimizdir.

İlçemizi, Sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir İlçe oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.

El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle yeşil alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.

Büyük düşündünüz ve bizi bağrınıza bastınız. Beklentilerinizin farkında olarak, hepinize teşekkürlerimi, selam ve kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.