enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Babalar Günü Kutlu Olsun (Babalar Günü Mesajları)

Bir insanın hayat yolculuğunda pek çok dönüm noktası vardır. Babalık da kuşkusuz bu dönüm noktalarının en önemlisidir. Çünkü babalık hem gururu hem de ağır bir sorumluluğu aynı anda yükler insana. Bizler işte bu dönüm noktasında çok daha iyi anlarız babalarımızın değerini, fedakarlıklarını, sabırlarını…
Bu hayatta attığımız ilk adımdan, geldiğimiz her yol ayrımına kadar, daima yanımızda olan kahramanlarımızın Babalar Günü kutlu olsun.

Babalar Günü Kutlu Olsun (Babalar Günü Mesajları)
18 Haziran 2023 12:04 | Son Güncellenme: 18 Haziran 2023 12:11
A+
A-

Kastamonu Haber ekibimizin hazırladığı Babalar Günü mesajları

Kastamonu Valisi Avni Çakır’ın Babalar Günü mesajı

“Babalarımız; örnek kişilikleri ile ailenin direği, toplumsal sorumluluğumuzun rehberi, adalet, dayanışma gibi değerlerimizin geleceğe aktarılmasındaki en sağlam köprümüzdür.

Birbirine kenetlenen bir milletin bütünlüğünün sağlanmasında en etkin rolü oynayan ve tüm bireylerin hayat boyu eğitiminde katkısı bulunan babalarımız, ülke ekonomisine değerli güçler yetiştirmektedirler.

Bugün vatanımızın birliğini, milletimizin bölünmezliğini, devletimizin şanını koruyan güçlerin rehberi babalarımız, tecrübeleri ile bizleri yarınki hedeflerimize ulaştıran kahramanlarımızdır.

Geçmişimizin tarihi potansiyelini günümüzün teknolojik imkanları ile buluşturan Türkiye Cumhuriyeti Devletine bilinçli, azimli, kararlı gençler yetiştiren anne ve babalarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.

Güvenli geleceğimizin sahiplerini özenle yarınlara hazırlayan ve bu vatan uğruna evlatlarını feda eden şehit ve gazi babalarımız başta olmak üzere tüm babalarımızın “Babalar Günü”nü kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu mutlu bir ömür diliyorum” dedi.

Kastamonu Ticaret Borsası Genel Başkanı Serdar İzbeli’nin Babalar Günü mesajı

“Doğduğumuz günden itibaren yaşadığımız her ana şahitlik eden,attığımız her adımda yaparım Arkamda Babam var dedirten,evladına güç veren, Yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız gösteren ve ailenin mutluluğu için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan babalarımız, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarf etmektedirler.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta bin bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden Aziz Şehitlerimizin babaları olmak üzere, hayatı boyunca maddi ve manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden, çocuklarına karşı merhamet sahibi olan, tecrübeleri ile her zaman yol gösterici olan, tüm babaların “Babalar Günü’nü” kutluyor, aileleriyle sağlıklı, mutlu, uzun yıllar diliyorum.”dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.