enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

  2023 Sim Kart Fiyatları (Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, Pttcell, Bimcel)

  Türkiye’de aktif olarak abonelerine hizmet veren Turkcell, Vodafone, Türk Telekom,PTTCEL ve Bimcell 2023 yılı faturasız sim kart hat fiyatlarını merak edenler için araştırdık. Bir birinden farklı tarife ve fiyat tarifeleri ile satılan faturasız sim kart hatlarını bir bir inceleyerek istediğiniz sim kart hattı bütçenize ve cebinize uygun şekilde satın alabilirsiniz.

  2023 Sim Kart Fiyatları (Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, Pttcell, Bimcel)
  17 Ocak 2023 11:36
  A+
  A-

  Bildiğiniz gibi faturalı hatlar peşin ve ücretli olarak satılıp yükleniyor. Faturasız hatlar ise ülkemizde özellikle Z Kuşağı diye tarif ettiğimiz gençler tarafından çok fazla talep görmektedir. Çok yüksek ve aylık fatura ödemek durumunda kalmamak ve ne kadar harcadığını bilip kontrol etmek isteyenlerin ilk ve tek tercihi olan faturasız hat almak için kimliğiniz yanında ise her hangi bir operatöre başvuruda bulunduğunuzda kısa sürede sim kart alabiliyorsunuz.

  Cumhuriyetin 100.ncü Yılına Denk Gelen 2023 Yılındaki Faturasız Sim Kart Hat Fiyatları

  Sizler için bu araştırmamızda, 2023 yılında Bimcel, Turkcell, Vodafone, Pttcell ve Türk Telekom faturasız sim kart hat fiyatları ne kadardan başlıyor, bütçeye en uygun sim kart fiyatlarını sizler için araştırdık.

  İşte 2023 Yılı Faturasız Sim Kart Hat Ücretleri

  2023 yılında operatörlerin liste fiyatları yerel ve bölgesel olarak değişiklikler gösterebiliyor. İlk kez faturasız hat almak için tercih yaparken hoş geldin kampanyaları ile beraber verilen sim kartlar araştırmamızın sizlerin çok faydasına olacağına yürekten inanıyoruz. 2023 Faturasız sim kart ile birlikte sim kart hattınıza yüklenecek hediye yani bedava TL ve hediye bedava internet faturasız hat fiyatlarını oldukça cazip hale getirmektedir.

  Herkes için Cumhuriyetin 100.ncü yılına denk gelen 2023 yılında geçerli güncel olarak Bimcell, Turkcell, Voadafone ve Türk Telekom hat fiyatları hakkında bilgiler hazırlamaya çalışacağız. Zincir marketler olarak bilinen BİM marketlerde satışa sunulan Bimcell hat fiyatlarının biraz daha uygun olması ve hattınıza yüklenen ekstra hediyeler ile anında kazanç sağlayıp bütçenize katkı sağlayarak başlayabilirsiniz.

  2023 Turkcell Faturasız Sim Kart Hat Fiyatları

  GSM firmalarını lideri Turkcell geçtiğimiz 2022 yılında faturasız sim kart hat ücreti bayilerde en düşük 100 ile 160 TL arasında satılıyordu. Bu yıl yani 2023 yılında bu rakam 250 TL civarında. Tabi yeni zamlar gelene kadar. Elbette serbest piyasa ve rekabet koşullarına göre hareket eden GSM bayileri 250 TL altı ve üstü faturasız sim kart satışı yapabiliyorlar. Yöresel olarak fiyat farklılığına uğrayan Turkcell hat fiyatları 240 ile 260 TL skalasında değişen rakamlarla satılmaktadır.

  2023 Vodafone Faturasız Sim Kart Hat Fiyatları

  Eski Cem Uzan döneminde Telsim olan daha sonra Vodafone faturasız sim kart hat sahibi olmak isteyenler Vodafone telefon bayilerinden satın alacağınız sim kart için ortalama 190 ile 210 TL arasında bir ücret ödemeniz gereklidir. Genelde Vodafone mağazaları kendi fiyatlarını belirlediği için fiyat değişikliği de görülebilir.

  2023 Türk Telekom Faturasız Sim Kart Hat Fiyatları

  2023 Türk Telekom faturasız sim kart hat fiyatları ise 95- 100 TL ile 150 TL arasında satışa sunulmuştu. Ancak bu yıl 2023 yılında 200 TL civarında olacak. İlk kez faturasız sim kart alımlarında ilk ay hoş geldin hediyesi olarak hattınıza ücretsiz konuşma paketi ve bedava internette yükleyen Türk Telekom mağazalarından sim kartınızı kimlik fotokopiniz ile birlikte hemencecik satın alabilirsiniz.

  2023 Bimcell Faturasız Sim Kart Hat Ne Kadar

  Zincir marketlerin lideri Bim markertlerinde satışa sunulan Bimcell faturasız sim kart hat ne kadar sorusuna 2022 yılında Bimcell hat fiyatı 105 -110 TL ile satışa sunulmuştu. Piyasada cebinize göre en düşük ücretli alabileceğiz faturasız bimcell sim kart hat ücreti bu yıl yani 2023 yılında zamlanarak 165 TL civarında. Ayrıca hemen sonra ilaveten kullanabileceğiniz cebinize hoş geldin hediyesi olarak 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS hediye olarak hemen yüklenecektir.

  2023 Bimcell Faturalı Hat Fiyatları (İşte 2023 Bimcell Faturalı Hat Kampanyaları)

  2023 Pttcell Faturasız Sim Kart Hat Fiyatları

  Tüm Ptt’lerde bulunan Pttcell faturasız sim kart hat fiyatları uygunluk bakımından bu yılda tercih edebileceğiniz GSM operatörler arasındadır.

  Bildiğimiz gibi Pttcell faturasız sim kart hat Türk Telekom alt yapısı ile hizmet sağlamaktadır. Diğer GSM operatörlerine nispeten Pttcell sim kart fiyatları daha ekonomik ve bütçeye uygundur. Türk Telekom alt yapısı ve hizmetini kullanan Pttcell asker, öğretmen, doktor, memur ve emekliler için özel avantajlı kampanyalar ve paketler sunduğundan bireysel kullanımlar içinde oldukça cazip ve ilgi çekicidir..

  2023 Pttcell faturasız sim kart hat fiyatları

  2022 yılında güncel fiyatları gibi yine avantajlı. 2023 yılında 110 TL’ye Pttcell faturasız hat satın almak için Ptt şubelerine giderek başvuru yapabilir ya da internet üzerinden müracaat edebilirsiniz.

  Yeni PTTCEL kullanıcıların hoş geldin kampanyası

  PTTCELL”den yeni faturasız hat satın alan vatandaşlar, ‘PTTCell Faturasız Sim Kart Bonus Kampanyası’ kapsamında hediye dakika, hediye SMS ve hediye GB’lar kazanıyor.

  PTTCEL hat sahipleri yeni kampanya katılım kriterlerini sağlamaları halinde bir ay geçerli yurt içi her yöne 750 dakika konuşma, yurt içi her yöne 750 SMS ve yurt içi 25 GB internet hakkına sahip olacaktır.

  Ayrıca faturasız sim kartta geçen kullanıcılar SMS ile PTTCell Faturasız Bonus Kampanyası’na dahil olarak, hat açılışını takip eden üç ay aylık tek seferde 30 lira ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında, ek olarak 3 ay boyunca, her ay 30 gün geçerli yurt içi 25 GB internetten yararlanabilecekler.

   

  2022 Sim Kart Fiyatları (Turkcell, Türk Telekom, Vodafone, Pttcell, Bimcel)

  Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.