enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Türk İdareciler Günü Kutlu Olsun

Kastamonu Valisi Sayın Avni Çakır, Türk İdareciler Günü dolasıyla bir mesaj yayınladı.

Türk İdareciler Günü Kutlu Olsun
10 Ocak 2022 10:44 | Son Güncellenme: 10 Ocak 2022 11:15
A+
A-
Kastamonu Valisi Sayın Avni Çakır, Türk İdareciler Günü dolasıyla bir mesaj yayınladı. Vali Avni Çakır mesajında şunları belirtti.
“Milletin gücünü, desteğini, saygısını kazanarak sorumluluk alanlarındaki görevlerinin gereğini layıkıyla yerine getiren Mülki İdare Amirlerimiz devletin millete uzanan elidir.
Bir ülkenin geleceğini değiştiren projelerde hizmete, kalkınmaya, adalete ve gelişmelere imza atan idarecilerimiz, sadece yöneten değil; halkla iş birliğine her daim hazır olan devlet kapılarıdır.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti, milletimize bir taraftan cesaret, azim ve güven; diğer taraftan ise birlik beraberlikle başladığımız tüm görevlerde yetki ve sorumluluk vermiş;  sarsılmaz bütünlüğümüzün ifadesi olarak da yurdumuzun her noktasına Mülki İdare Amirlerimizi, Devletimizin temsilcisi olarak görevlendirmiştir.
İdareci eğiticidir; bilginin, tecrübenin, sağlığın, kültürün, sporun kaynağıdır;  umudun, çarenin kapısıdır;  en önemlisi vatandaşın hizmetkârıdır.
Türk İdareciler Günü Kutlu Olsun

Türk İdareciler Günü Kutlu Olsun

 

Bu düşüncelerle devlet millet iş birliği içerisinde tüm projelerde yer alan, destek ve katkılarını sunan tüm Kastamonu halkına ve meslektaşlarıma içtenlikle teşekkür ediyor; Devletimizin kurumları, vatandaşlarımızın iş birliği ve katkısı ile taleplerin alınarak hizmetlerin yürütülmesi noktasında devletin varlığını, gücünü, otoritesini, şefkatini temsil eden Mülki İdare Amirlerimizin “Türk İdareciler Günü”nü tebrik ediyorum. ” ifadelerini kullandı.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.