enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kastamonu Valisi Meftun Dallı, Koltuğunu Göktürk Ömer Çoşgun’a Devretti!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Şehit Burak Kapucuoğlu İlkokulu Müdürü Uğur Kirenci, Sınıf Öğretmeni Neslihan Önder ve öğrencilerimiz Kastamonu Valisi Meftun Dallı ‘yı ziyaret etti.

Kastamonu Valisi Meftun Dallı, Koltuğunu Göktürk Ömer Çoşgun’a Devretti!
22 Nisan 2024 16:12
A+
A-

Kastamonu Valisi Meftun Dallı, 23 Nisan Kutlamaları Kapsamında Koltuğunu Devretti

“Şimdi size emanet ay yıldızlı yarınlar, Geleceğe övünçle, umutla bakın çocuklar…”

  Koltuğunu temsili olarak 3. sınıf öğrencisi Göktürk Ömer Çoşgun’a devreden Valimiz Meftun Dallı “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 23 Nisan gününü dünya çocuklarına armağan etmiş olması çocuklara verilen değerin de en güzel tezahürüdür. Aziz Milletimizin huzuru ve refahı, devletimizin daha da gelişmesi ve kalkınması adına gelecek güzel günleri kucaklayacak olan çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli, mutlu ve en önemlisi özgür irade sahibi bireyler olarak hayatlarını idame ettirmeleri hepimizin en büyük arzusudur.

Büyükleri olarak bizler de aziz milletimizin ve tüm mazlum milletlerin umut çiçekleri olan çocuklarımızın sağlıklı ve mutlu yaşaması, çağın gereklerinden ziyadesiyle istifade etmesi, donanımlı, yetenekli ve şuurlu nesiller olarak yetişmesi için her türlü tedbiri alacağız, onlara sorumluluklar vererek özgüvenlerini pekiştireceğiz. Bu vesileyle tüm çocuklarımızın bayramını kutluyorum” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.