enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Jandarma Teşkilatının Yıldönümü Kutlu Olsun

“Gücünü yasalardan, desteğini ise aziz milletimizden alan Türk Jandarma Teşkilatı; vatan savunmasında, ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunmasında üstün bir hizmet anlayışıyla tam 184 yıldır başarı ile görev yapmakta ve bizleri korumaktadır.

Jandarma Teşkilatının Yıldönümü Kutlu Olsun
14 Haziran 2023 10:16 | Son Güncellenme: 15 Haziran 2023 10:43
A+
A-

37 Haber olarak Kastamonu Haber ekibimiz Jandarma Teşkilatının 184.ncü Yıldönümü sebebiyle yayınlanan mesajları sizler için derledik.

Kastamonu Valisi Avni Çakır’ın ‘Jandarma Teşkilatının Yıldönümü’ mesajı

  “Uğruna can verilen bu toprakları bizlere emanet eden ecdadımızın mirası bugün  milletimizin omuzlarında ve Türk Jandarma Teşkilatımızın güvenliği ile  geleceğe taşınmaktadır.
Toplumun huzurunu, kamu düzenini, milletimizin aşayişini teminatı altına alan  devletimizin gücüne güç katan Jandarma teşkilatımız, teknolojik donanımla genç nesillerimizi yarınlara hazırlayan  farklı projelere imza atmaktadır.
Eğitimde, sporda kültürel faaliyetlerde halkla bütünleşen Jandarma  Teşkilatımız,  devletimizin temsilcisi, vatanımızın savunucusu,  can ve   mal güvenliğimizin, güç birliğimizin en sağlam noktasıdır.
Vatan  sınırlarımızda  kenetlenen milletimizin bütünlüğünü  tüm dünyaya gururla duyuran   Jandarma Teşkilatına teşekkür ediyorum.
Vatan sevgisini, üstün  görev   anlayışıyla birleştirerek, her noktada huzur ve güven dağıtan  Türk Jandarma Teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan uğruna canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum” dedi.

Kastamonu Jandarma Teşkilatından Vali Çakır’a 184. Kuruluş Yıldönümü Ziyareti

Kastamonu Valisi Avni Çakır, Jandarma Genel Komutanlığı’nın Kuruluşunun 184. Yıldönümü dolayısıyla İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Özden, Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanı Jandarma Albay Mehmet Çelik ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Çakır “Milletimizin huzur ve güveni için gece gündüz demeden çalışan Jandarma Teşkilatının Kuruluş yıl dönümlerini tebrik etti. İlimizdeki huzur ve güven ortamının tesisinde gösterdikleri gayretten dolayı İl Jandarma Komutanı şahsına ve tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.