enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Hemşehrimiz Hulusi Özbek Oybirliğiyle Esenler İlçe Başkanı Seçildi

Hemşehrimiz Hulusi Özbek Oybirliğiyle Esenler İlçe Başkanı Seçildi
24 Ekim 2021 13:29
A+
A-

Uzun yıllardır Saadet Partisinin değişik kademelerinde görev alan Çatalzeytin’li hemşehrimiz Hulusi Özbek Saadet Partisi’nin 7. Olağan kongresinde İstanbul Esenler ilçe başkanlığına seçildi.


Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamolloğlu’nun da katıldığı kongreye partililerin yanısıra Kastamonu’lu Milli Görüşçüler platformu üyeleri de yoğun ilgi gösterdi.

Kongerede birde konuşma yapan Hemşehrimiz Hulusi Özbek ; Milli Görüşün tek temsilcisi Saadet Partisi çatısı altında hizmet etmekten şeref duyduğunu ve Esenler gibi büyük bir ilçenin sorumluluğunu yüklendiğini ve var gücüyle çalışmaya gayret edeceğini belirtti. Saadet Partisi İstanbul Fatih ilçe başkanlığını da Bozkurt’lu hemşehrimiz işadamı Muzaffer Serenli yapıyor.


Milli Görüşçü Hulusi Özbek kimdir? Hulusi Özbek kaç yılında hangi ilçede doğdu, hangi okullarda okudu?

Hulusi Özbek 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Saadet Partisi Kastamonu Bölgesi milletvekili adayı olmuştur.

Kastamonu’nun Çatalzeytin ilçesine bağlı Celaller köyünde dünyaya gelen Özbek, ilkokulu köyünde bitirdikten sonra orta ve lise eğitimini İstanbul’da bitirdi. 1992 yılında Milli Gençlik Vakfı’nda çeşitli görevlerde bulunan Özbek, aktif siyasete 1997 yılında Esenler ilçe Gençlik Başkanı olarak girdi. Partisinde İstanbul’da çeşitli görevlerde bulunan Özbek, 2009 yılında Çatalzeytin belediye başkan adayı oldu. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında da ve İstanbul’da faaliyet gösteren Kastamonulu Milli Görüşçüler platformunda da aktif görev alan Özbek, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorumlar
  1. Mustafa çukurkol dedi ki:

    Allah yolunu açık etsin başarılar dilerim

  2. Faik Öztürk dedi ki:

    Hulisi Özbek kardeşimize yeni görevinde başarılar diliyorum.
    Allah cc.yar ve yardımcısı olsun ayagını sabit kılsın inşaAllah.