enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Ekrem İmamoğlu’ndan Kastamonu’ya Kırtasiye Desteği (“Alan El ile Veren El Buluşması”)

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından hayata geçirilen “Alan El ile Veren El Buluşmaları Projesi” kapsamında Kastamonu ve ilçelerine kırtasiye desteği geldi.

Ekrem İmamoğlu’ndan Kastamonu’ya Kırtasiye Desteği (“Alan El ile Veren El Buluşması”)
21 Eylül 2022 20:46 | Son Güncellenme: 21 Eylül 2022 20:47
A+
A-

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından hayata geçirilen “Alan El ile Veren El Buluşmaları Projesi” kapsamında Kastamonu merkez, Devrekâni, Ağlı ve Araç ilçelerinde 1. sınıf öğrencisi 300 öğrenciye kırtasiye malzemesi ve okul çantası düzenlenen programla dağıtıldı.

Taşköprü Postası haberine göre; Kastamonu Kadın Derneği olarak Kastamonu merkez ve ilçelerinde 300 öğrenciye İBB’nin kırtasiye yardımlarının ulaştırılmasına aracılık ettiklerini söyleyen Kastamonu Kadın Derneği Başkanı Emine Çelik, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından hayata geçirilen “Alan El ile Veren El Buluşmaları Projesi” kapsamında Kastamonu merkez, Devrekâni, Ağlı ve Araç’ta 300 öğrenciye kırtasiye yardımlarını ulaştırarak İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun selamlarını ilettiklerini söyleyerek Kastamonu Kadın Derneği olarak alan el ile veren eli buluşturmaya devam edeceklerini kaydetti.

Emine Çelik, ayrıca dezavantajlı çocuklarımızın eğitimlerine bu çalışmayla destek olan başta İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na ve İBB Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Yavuz Saltık’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Unutulmasın ki alan el veren eli görmeyecek ve dayanışma bizi hep güçlü kılacak” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.