enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kastamonu Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar Kimdir

Kastamonu Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar Kimdir
1 Aralık 2021 13:44 | Son Güncellenme: 14 Aralık 2021 13:52
A+
A-

Kastamonu ve İlçeleri Belediye Başkanları

Kastamonu Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar; Kariyerine, 1998 yılında turizmci olarak başlayan Cem Çınar, bazı sivil toplum kuruluşlarında başkan ve yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı.

1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Çınar, ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı.

Cem Çınar, evli ve 2 çocuk sahibi…

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti’den Kastamonu İli, Şenpazar İlçesine tekrardan Belediye Başkanı oldu.

Kastamonu Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar’ın hizmet mesajı

Değerli Hemşehrilerim;
30 Mart yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum.
İlçemizde; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel İlçemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.
Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Sizlerden aldığımız destekle, “işimiz HİZMET OLACAKTIR“
Makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde İlçe halkının yanında olmaya gayret edeceğiz.
İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle İlçemizii hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız. Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin İlçenin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir kent oluşturmak en büyük hedefimizdir.
İlçemizi, Sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir İlçe oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.
El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle yeşil alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.
Büyük düşündünüz ve bizi bağrınıza bastınız. Beklentilerinizin farkında olarak, hepinize teşekkürlerimi, selam ve kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.