Taşköprüspor Dolu Dizgin 5-0
Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Taşköprüspor geçen hafta deplasmanda kazanmıştı bu hafta kendi seyircisi önünde komşumuz Çankırıspor’a 5 gol atarak adeta show yaptı.
![Taşköprüspor Dolu Dizgin 5-0](https://37haber.com/wp-content/uploads/2021/11/taskopruspor-dolu-dizgin-5-0-667x400.jpg)
TAŞKÖPRÜSPOR DOLU DİZGİN 5-0 ( ÖZEL İDARE 0-0 BERABERE KALDI)
Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Taşköprüspor geçen hafta deplasmanda kazanmıştı bu hafta kendi seyircisi önünde komşumuz Çankırıspor’a 5 gol atarak adeta show yaptı. Taşköprüspor’un gollerini 3 ve 44. dakikada Erkan Gazioğlu, 11 ve 34 Salih Kazan ve 59.59. dakikada Şahmuz Durak attı.
![Taşköprüspor Dolu Dizgin 5-0](https://37haber.com/wp-content/uploads/2021/11/taskopruspor-dolu-dizgin-5-0-2.jpg)
Taşköprüspor Dolu Dizgin 5-0
Diğer temsilcimiz Kastamonu İl Özel İdarespor ise Ankara deplasmanında Haymana Belediyespor’dan 1 puan alarak döndü.
![Taşköprüspor Dolu Dizgin 5-0](https://37haber.com/wp-content/uploads/2021/11/Taskopruspor-Dolu-Dizgin-5-0-1.jpg)
Taşköprüspor Dolu Dizgin 5-0
Yorumlar