Taşköprü’de İş Yerinden Hırsızlık Yapan Şahıslar Yakalandı
Jandarma Taşköprü ilçemizde bağlı Çördük köyünde faaliyet gösteren bir fabrikadan bakır kablo çalmaya çalışan 2 kişiyi suç üstü yakaladı
![Taşköprü’de İş Yerinden Hırsızlık Yapan Şahıslar Yakalandı](https://37haber.com/wp-content/uploads/2021/05/taskoprude-is-yerinden-hirsizlik-yapan-sahislar-yakalandi-667x400.jpg)
Jandarma Taşköprü ilçemizde bağlı Çördük köyünde faaliyet gösteren bir fabrikadan bakır kablo çalmaya çalışan 2 kişiyi suç üstü yakaladı. Hırsızlık zanlıları Jandarma’da ki işlemlerinin ardından çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Yorumlar