enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

O İlçemizde Koronavirüs Nedeniyle Eğitime Verildi

İnebolu ilçemizde 9, 10 ve 11’inci sınıflarda uzaktan eğitim kararı alındı.

O İlçemizde Koronavirüs Nedeniyle Eğitime Verildi
6 Nisan 2021 18:08
A+
A-

Koronavirüs salgınına karşı tedbirler ve mücadeleler devam ediyor. İnebolu ilçemizde Kovid-19 tedbirleri kapsamında 9, 10 ve 11. sınıflarda yüz yüze eğitime ara verildi.

İnebolu Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada, Kaymakam Selçuk Yosunkaya başkanlığında yapılan İlçe Hıfzıssıhha Kurulu toplantısında, ilçede Kovid-19 salgını kapsamında risk gruplarına göre alınacak tedbirlerin görüşüldüğü belirtildi.

Açıklamada, “29 Mart Pazartesi gününden itibaren ortaöğretim okullarının 9, 10 ve 11. sınıflarında tüm derslerin uzaktan eğitim yoluyla yapılmasına, işletmelerde beceri eğitimine gidecek yoğunlaştırılmış eğitim gören öğrencilerin not işlemlerinin maske, mesafe ve hijyen koşulları sağlanarak 23 Nisan’a kadar tamamlanmasına karar verilmiştir.” ifadesine yer verildi.

O İlçemizde Koronavirüs Nedeniyle Eğitime Verildi

O İlçemizde Koronavirüs Nedeniyle Eğitime Verildi

Cide’de bir sınıf karantinaya alındı

Cide İlçe Hıfzıssıhha Kurulunun, Kaymakam Ömer Sağlam başkanlığında yaptığı toplantıda da Birol Durası Anadolu Lisesi’ndeki bir öğrenciden alınan PCR testinin pozitif çıkması nedeniyle 12/C sınıfında 10 gün süreyle yüz yüze eğitime ara verilmesi kararlaştırıldı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.