enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kurban Bayramı Mübarek Olsun (Bayram Mesajları)

Kurban Bayramı, birleştirici niteliği ile toplumsal hayatımız ve maneviyatımız açısından büyük önem taşıyor. Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarken, sevgi ve hoşgörünün paylaşarak çoğaldığı ve birlik ve beraberliğin daha da pekiştiği bir bayram olmasını diliyoruz.

Kurban Bayramı Mübarek Olsun (Bayram Mesajları)
16 Haziran 2024 09:40 | Son Güncellenme: 24 Haziran 2024 11:27
A+
A-

Kastamonu Haber ekibimiz Kastamonu mülki idare amirlerinin ve il, ilçe yöneticilerinin Kurban Bayramı mesajlarını sizler için derledi…

Kastamonu Valisi Meftun Dallı’nın Kurban Bayramı Mesajı

   Toplumumuzun manevi zenginliği olan bayramlarımız, bizleri birlik ve beraberlik içinde ortak duygu ve düşüncelerde buluşturarak, üzüntülerimizi, sevinçlerimizi birlikte yaşamayı sağlamaktadır. Yüzyıllardır inancımızın temelini teşkil eden ve geleceğe daha da güvenle bakmamıza vesile olan bu istisnai günlerde bizleri manevi iklimiyle saran, kaynaştıran bir Kurban Bayramı’na daha hep birlikte ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.
Bizleri farklı kılan özelliklerimizden sevinçte ve kederde birlik beraber olabilme, kenetlenebilme, tek yürek olarak hareket edebilme kabiliyeti sayesinde binlerce yıldır ayakta kalmayı başaran millet olarak; dargınlıkları, kırgınlıkları bir kenara bırakarak mutluluk, dostluk, kardeşlik, neşe duyguları içeresinde kutladığımız bayram sevincini sınırlı tutmamalı, bu özel günlerde gösterdiğimiz güzel hasletlerimizi bütün bir yıla yayarak, hayatımız boyunca bu atmosferi hep birlikte yaşamalıyız.
Valilik olarak vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından gerekli önlemler alınmıştır. Bayram sevincimizin bir hüzne dönüşmemesi için, seyahate çıkacak olanlar başta olmak üzere, tüm vatandaşlarımızdan trafikte azami derecede dikkatli olmalarını ve trafik kurallarına riayet etmelerini bekliyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle; Kastamonulu hemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem aziz milletimiz hem de tüm insanlık için barışa huzura ve refaha vesile olmasını diliyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kastamonu Belediye Başkanı Hasan Baltacı’nın Kurban Bayramı Mesajı

” Değerli Kastamonulular kıymetli hemşehrilerim Kurban Bayramınızı kutlarım. Birlikteliğimizin güçlendiği, toplumsal dayanışmamızın en üst seviyeye çıktığı, aşımızı kardeşçe bölüştüğümüz sağlıklı ve mutlu bir bayram diliyorum.

Kastamonu Belediyesi olarak Kurban Bayramı süresince hemşehrilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Gerek komşularımızın, gerekse şehrimize gelen misafirlerimizin huzurlu bir bayram geçirmesi için gerekli tedbirlerimiz aldık ve görevlendirmelerimizi gerçekleştirdik. Bu doğrultuda ihtiyaç duyulduğunda sizlere bir telefon kadar uzakta olduğumuzu bilmenizi isterim.

Bizlerin sizlerden tek isteğimiz bayram ziyaretleri için çıkacağınız yolculuklarda trafik kurallarına uymanız ve her zamankinden daha dikkatli olmanızdır.

Sevdiklerinizle mutlu bir bayram geçirmeniz diliyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.