enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kastamonu Tosya Kaymakamı Veda Etti (Yeni Kaymakam Pazartesi Başlıyor)

Kastamonu Tosya Kaymakamı A. Ferhat Özen bir yıldır görev yaptığı Tosya’ya, Kırıkkale Vali yardımcısı olarak atanmasından dolayı bir veda mesajı yayınladı.

Kastamonu Tosya Kaymakamı Veda Etti (Yeni Kaymakam Pazartesi Başlıyor)
11 Eylül 2022 06:58
A+
A-

Tosya Kaymakamlığına atanan Suat Hatam Pazartesi günü görevine başlıyor.

Eski Tosya Kaymakamı yeni Kırıkkale Vali yardımcısı A. Ferhat Özen’in yayınladığı veda mesajı…

Kıymetli Tosyalı Hemşehrilerim,

Kırıkkale Valiliği’ne Vali Yardımcısı olarak atanmam neticesiyle 1 senedir görevde bulunduğum Tosya’dan ayrılıyorum. Adil bir yaklaşımla devletin idare gücünün temsili ve sosyal devlet olma sorumluluğunun temini için çabalamayı düstur edindiğim bir anlayış içerisinde Tosya’ya ve Tosyalılara hizmet etmekten mutluluk duydum. Dertlere çare; sevinçlere ortak olma gayesiyle görevde bulunduğum pek çok memleket gibi toprağı, doğası, insanı kıymetli Tosya da benim için unutulmaz kalacaktır.

Görev sürem boyunca tecrübelerinden istifade ettiğim kıymetli Valimiz Avni ÇAKIR’a ve vali yardımcılarına şükranlarımı sunuyor; karşılıklı destek ve ilçemizin kalkınması yolunda yakın işbirliği içinde olduğum genç ve çalışkan Belediye Başkanımız Volkan KAVAKLIGİL’e, kıymetli kurum amirlerimize, ilçemize hizmet etme noktasında gayret sarf eden iktidar ve muhalefet partilerimizin başkan ve üyelerine, köylerimizin her türlü altyapı yatırımlarının gerçekleştirilmesi sürecinde hizmet eden il genel meclisi üyelerimize, meslek ve sivil toplum kuruluşu yöneticilerimize, her düzeyde görev yapan tüm kamu görevlilerimize, köy ve mahalle muhtarlarımıza, her daim yanımda vazifesini fedakârca yapan şoför, koruma, özelkalem ve hizmetli arkadaşlarıma, vatanımız uğruna canını ortaya koymuş, bu toprağın şehitlerinin devletimize emanetleri, şehit aileleri ve gazilerimize, yolda selamlaştığım büyüklerime, küçüklerime, tüm esnaf kardeşlerime ve cümle dostlara teşekkürlerimi sunuyor, aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum.

Allahaısmarladık..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.