GMG Kastamonuspor İnegöl’de Son Anda Yıkıldı 1-1
Lider GMG Kastamonuspor, Türkiye 2. Ligi Kırmızı Grup’ta mücadele eden ve geçtiğimiz haftayı maç yapmadan geçen İnegölspor ile deplasmanda karşılaştı. karşılaşma son dakikalarda atılan gollerle berabere bitti.
![GMG Kastamonuspor İnegöl’de Son Anda Yıkıldı 1-1](https://37haber.com/wp-content/uploads/2024/01/GMG-KASTAMONUSPOR-2.jpg)
İlk yarısı golsüz biten karşılaşmanın 90′ Okan Eken takımımızı 1- 0 öne geçiren gölü atta. 5 dakika uzatması olan maçın 7. dakikasında ceza sahası yayın üzerinden Kadir Turhan skoru 1-1 e getiren golü atınca, karşılaşma 1-1 berabere bitmiş oldu.
GMG Kastamonuspor bu beraberlikle liderliği de kaptırmış oldu. Haftaya kendi sahamızda lider Iğdırspor ile karşılaşacağız.
Yorumlar