enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Araç sahipleri dikkat! Araç muayenesinde değişiklik TÜVTÜRK açıkladı

TÜVTÜRK, araç muayenelerinde yaşanan mağduriyetleri azaltmak amacıyla önemli bir düzenleme gerçekleştirdi.

Araç sahipleri dikkat! Araç muayenesinde değişiklik TÜVTÜRK açıkladı
13 Eylül 2023 10:37
A+
A-

TÜVTÜRK, araç muayenelerinde yaşanan sorunları en aza indirmek amacıyla yeni düzenlemelere gitti. Araç muayenesi sürecinizi sorunsuz hale getirmek için mutlaka egzoz gazı emisyon ölçümünüzü yaptırmanız gerekmektedir. Bu hizmeti sabit istasyonlarda veya yetkilendirilmiş gezici istasyonlarda kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

TÜVTÜRK’ün yaptığı duyuruda, “Yalnızca seçilen tarih içerisinde bulunan hafta programını görüntüleyebilirsiniz. 77 şehirde bulunmakta olan gezici istasyonlar yalnızca randevu ile hizmet vermektedir” sözlerine yer verdi.

Muayene girecek araçlar için  ilk önce seyyar araç muayene istasyonları önemli bir şeydir fakat egzoz gazı emisyon ölçümü yapan başka bir yetkili ölçüm istasyonu bulunuyorsa bu hizmeti seyyar araç muayene istasyonlarından alamayacaksınız.

Muayene girecek araçlar seyyar araç muayene istasyonlarında yalnızca otomobil değil traktör muayenesi de yapılabilecek. Diğer araçlar ise sabit araç muayene istasyonlarında yaptırmak zorundadır. Araç muayenesi oldukça önemlidir. Bu sayede güvende kalırsınız. Seyyar araç muayene istasyonları ile hem kolay bir şekilde hem de hızlı hizmet alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.